top of page
  • Zdjęcie autoraProject: CAR

Wymiana floty firmowej - 2018, cz.2 - Beta Security System

Zaktualizowano: 13 cze 2020

W 2018 roku przyszedł czas na wymianę Rapidów z 2015 roku. Sprawa była dosyć prosta, bo następcą miały być Rapidy po liftingu, ale oczywiście sprawdziliśmy też po drodze konkurencyjne modele.

Firma miała dobre doświadczenia ze Skodami, ale przez lata przewinęło się tam wiele więcej marek, więc wybór nie był oczywisty. Ostatecznie jednak najlepiej wstępnie założone warunki znów spełniła Skoda Rapid. Przy tych rozmiarach nadwozia oferuje bardzo dużo miejsca w środku, po liftingu otrzymała ona również znacznie lepsze wyposażenie, które nie podniosło jakoś znacząco ceny.

Jeśli chodzi o silnik, to wybór padł na jednostkę 1.0 TSI o mocy 115KM, natomiast wersja wyposażenia to tym razem Style z kilkoma dodatkowymi opcjami. Teraz pozostały już tylko negocjacje dotyczące ceny oraz finansowania. W tym drugim temacie nie było za bardzo wątpliwości - postawiliśmy na leasing przy samochodach robiących dosyć duże przebiegi oraz leasing niskich rat z końcową ratą balonową dla samochodów, które jeżdżą mniej.

Korzyści klienta:

- pełne wsparcie od pomysłu na samochód po jego odbiór

- reprezentowanie klienta w procesie zakupowym

- dokładne sprawdzenie każdego modelu

- negocjacje cenowe z dealerami w imieniu klienta

- uzyskanie rabatu w wysokości ponad 12 tyś. zł/sztukę

- wyszukanie i negocjowanie najkorzystniejszego finansowania

- wspólny odbiór pojazdu

16 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Commentaires


bottom of page