top of page
20210310-IMG_6045.jpeg

Najkrótszą odległość między dwoma punktami wyznacza linia prosta. Ale gdzie w tym zabawa? Doskonale zaprojektowane podwozie, sprężyste zawieszenie i przewidywalne zachowanie w zakrętach sprawiają, że F-TYPE jest zadziwiająco zwrotny, a przy tym utrzymuje przyczepność na każdym rodzaju nawierzchni.

Mocny, zaawansowany technicznie 300-konny, 4-cylindrowy silnik benzynowy o pojemności 2.0-litra z układem turbodoładowania zapewnia znakomitą dynamikę jazdy i przyśpieszenie 5,7s do 100km/h. A wszystko to w połączeniu z niezwykle niskim zapotrzebowaniem na paliwo. Dodatkowo napęd na tył oraz aktywny wydech zapewniają wyjątkowe wrażenia z jazdy dwójce pasażerów.

Wyjazd na weekend? F-TYPE zapewnia wystarczającą przestrzeń na bagaż podręczny dla dwóch osób. W naszym modelu coupé dostępna jest otwierana automatycznie pokrywa bagażnika, ułatwiająca dostęp do bagaży.

Model F-TYPE to kwintesencja stylu Jaguara w najbardziej atletycznej formie - smukły i elegancki pod każdym kątem. W naszej ofercie znajdziecie model z limitowanej serii Chequerd Flag, która wyróżnia się wyjątkową stylistyką nadwozia, wnętrza i wysokim poziomem wyposażenia.

Aby zaakcentować wyjątkowość tego modelu postanowiliśmy poddać go zabiegom stylistycznym, które jeszcze bardziej podkreślą sportową duszę marki i nawiążą do jej wyścigowej historii. Dzięki temu możecie mieć pewność, że za kierownicą naszego Coupé będziecie się wyróżniać na drodze. Ostateczny wygląd F-TYPE przedstawimy już w pierwszych dniach lipca wraz z uruchomieniem systemu rezerwacji.

Weekend

1 499 zł

pt. 18:00 - pn. 9:00

limit 800 km

Wypożycz

Inny okres

Indywidualnie

limit indywidualny

Wypożycz

JAGUAR F-TYPE CHEQUERED FLAG 2.0 Si4 300KM RWD

bottom of page