top of page
  • Zdjęcie autoraProject: CAR

Wymiana floty firmowej - 2015 - Beta Security System

Na wiosnę 2015 roku nadarzyła się okazja, aby nawiązać współpracę przy zakupie aut do floty firmowej, a w perspektywie przejąć również zarządzanie tą flotą. Oczywiście przyjęliśmy wyzwanie. Naszym zadaniem było znalezienie kompaktowych następców pojazdów, z których ówcześnie korzystały grupy interwencyjne. Miały być one w miarę dynamiczne, obszerne w środku, ekonomiczne i tanie w utrzymaniu, a dodatkowo dobrze reklamować firmę na zewnątrz. 

Firma miała dobre doświadczenia ze Skodami, ale przez lata przewinęło się tam o wiele więcej marek, m.in. Fiat czy Toyota, tak więc wybór nie był oczywisty. Ostatecznie jednak, najlepiej wstępnie założone warunki spełniła Skoda Rapid. Przy tych rozmiarach nadwozia oferuje ona bardzo dużo miejsca w środku, w standardzie posiadała wystarczające jak na potrzeby użytkującej ich formacji wyposażenie, a wybrane opcje dodatkowe nie podniosły zbyt mocno ceny tego modelu.

Jeśli chodzi o silnik, to wybór padł na jednostkę 1.2 TSI o mocy 110KM, natomiast wersja wyposażenia to Ambition z kilkoma dodatkowymi opcjami. Teraz pozostały już tylko negocjacje dotyczące ceny oraz finansowania. W tym drugim temacie nie było za bardzo wątpliwości - postawiliśmy na tradycyjny leasing oraz leasing niskich rat z końcową ratą balonową zależnie od tego jakie przebiegi robią dane samochody.


Pierwsze zamówienie flotowe zakończyło się sukcesem i tak rozpoczęła się nasza współpraca z firmą Beta Security System.

Korzyści Klienta:

- pełne wsparcie od pomysłu na samochód po jego odbiór

- reprezentowanie Klienta w procesie zakupowym

- dokładne sprawdzenie każdego modelu

- negocjacje cenowe z dealerami w imieniu Zamawiającego

- uzyskanie rabatu w wysokości ponad 12 tyś. zł/sztukę

- wyszukanie i negocjowanie najkorzystniejszego finansowania

- wspólny odbiór pojazdu

10 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page