top of page
  • Zdjęcie autoraProject: CAR

Skoda Yeti - 2016r, 2.0TDI 150KM

Zaktualizowano: 13 cze 2020

Nasze drugie zamówienie z wakacji w 2016 roku. Celem był kompaktowy SUV, który będzie połączeniem komfortu na codzień oraz możliwości realizacji pasji do polowań. Te założenia pozwoliły zawęzić pole naszego zainteresowania do samochodów z silnikami Diesla oraz napędem na 4 koła. Ważną sprawą, a w zasadzie priorytetem było to, aby wybrany model był dostępny od ręki, ponieważ Klient nie miał zbyt wiele czasu na oczekiwanie. Mając to na uwadze od razu zabraliśmy się do pracy.

Przygotowaliśmy dla Klienta propozycje kilku modeli, umówiliśmy jazdy testowe i od razu ruszyliśmy do salonów. W ciągu dwóch dni czekały na nas takie pojazdy jak Fiat 500X, Jeep Renegade, Suzuki Vitara, Suzuki S-Cross, Subaru XV oraz Skoda Yeti. Testując kolejne modele w głowie Kupującego powoli rodziło się wyobrażenie samochodu najbardziej dopasowanego do jego oczekiwań. Każdy z modeli miał wady i zalety, ale mało który potrafił połączyć sensowne wyposażenie, dynamiczny silnik i napęd na 4 koła w cenie do 100 tyś zł.

Ostatecznie Klientowi najbardziej do gustu przypadła Skoda Yeti, tak więc rozpoczęliśmy poszukiwania modeli dostępnych u dealerów od ręki, które spełnią nasze założenia. Po kilku dniach mieliśmy ostateczną listę i rozpoczęliśmy negocjacje cenowe z dealerami sprawdzając jednocześnie dostępne oferty leasingowe. W ciągu kilku dni Klient wybrał model, który najbardziej spełni jego oczekiwania, więc zabraliśmy się za dopięcie wszystkich formalności w jego imieniu. Tym sposobem Zamawiający mógł wyjechać z salonu wybranym modelem, który dzięki naszym negocjacjom, bez problemu zmieścił się w założonym budżecie. Odebrany samochód wyposażony był m.in. w system inforozrywki z 7 calowym wyświetlaczem dotykowym z wbudowaną nawigacją z aktualizację map przez 3 lata, system Smart Link, wykończenie deski rozdzielczej z aluminium, dwustrefową klimatyzację, podgrzewane fotele i lusterka, hak holowniczy, czujniki parkowania z tyłu, pakiet Outdoor z dodatkowymi zabezpieczeniami nadwozia i podwozia, jak również czujniki świateł i deszczu.

Korzyści Klienta:

- pełne wsparcie od pomysłu na samochód po jego odbiór

- proces zakupowy zrealizowany w imieniu Klienta

- wspólne odbycie jazd testowych wybranymi modelami

- negocjacje cenowe z dealerami w imieniu Kupującego

- uzyskanie rabatu w wysokości ponad 20 tyś. zł

- wyszukanie najkorzystniejszego finansowania

- dopięcie formalności finansowania w imieniu Klienta

- wspólny odbiór pojazdu

- wsparcie posprzedażowe

8 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentários


bottom of page