top of page
  • Zdjęcie autoraProject: CAR

Skoda Fabia - 2015r, 1.2TSI 90KM

Zaktualizowano: 13 cze 2020

Wiosna 2015 to nasza druga współpraca. Poszukujemy 5 drzwiowego hatchbacka segmentu B, który będzie ekonomiczny, bez problemu zmieści dwójkę/trójkę dzieci, w tym jedno w foteliku oraz zakupy, a czasem nawet coś więcej. Dodatkowymi wymaganiami był w miarę elastyczny i pozwalający komfortowo prowadzić samochód silnik benzynowy, wielofunkcyjna kierownica, czy zestaw głośnomówiący z Bluetooth. Ważną kwestią było to, aby samochód niezależnie od ostatecznie wybranego modelu pozwalał na personalizację, ponieważ miał mieć on swój własny indywidualny charakter. Cena pojazdu natomiast miała zamknąć się w kwocie do 60 tyś zł.

Klientka, która zleciła nam to zadanie, nie miała praktycznie żadnej wiedzy o samochodach. Jej auto miało być przyjemne w użytkowaniu, jak najbardziej bezobsługowe i co najważniejsze, miało po prostu się podobać. Rozważanych samochodów było kilka, m.in. Seat Ibiza, Skoda Fabia, Citroen C3, Toyota Yaris, Ford Fiesta oraz Nissan Micra. W pierwszej kolejności Klientka przedstawiła nam samochody, które się jej podobały. Następnie zaczęliśmy omawiać dane techniczne, a także co do zaoferowania mają wybrane modele i marki. Wspólnie doszliśmy do wniosku, że nie będziemy inwestować w te modele, które są już na końcu swojego cyklu produkcyjnego. Po tej decyzji oraz sprawdzeniu jakie marki oferują poszukiwane przez Klientkę większe możliwości personalizacji, mocno zawężyliśmy grono kandydatów.

Kolejną kwestią było odbycie jazd testowych, pomoc w wybraniu preferowanych opcji, dostosowania pojazdu do własnych potrzeb i budżetu. Po kilku tygodniach rozważań udało nam się wybrać najlepszą opcję, którą okazała się być Skoda Fabia. I to na niej skupiliśmy swoją uwagę, aby dopasować cenę odpowiednio wyposażonego modelu do tej oczekiwanej przez Klientkę. Po negocjacjach z dealerami udało nam się znacząco zejść poniżej zakładanego budżetu przy jednocześnie rozsądnym poziomie wyposażenia.

Ostateczna lista wyposażenia naszej Skody Fabii, to m.in. dwukolorowe nadwozie w metalizowanym lakierze, czarne 16 calowe felgi aluminiowe, światła przeciwmgłowe z funkcją doświetlania poboczy, czujnik deszczu oraz świateł z funkcją coming/leaving home. Oprócz tego mamy skórzaną wielofunkcyjną kierownicę i dźwignię zmiany biegów, dwukolorową tapicerkę i deskę rozdzielczą, a także system inforozrywki z 5" dotykowym wyświetlaczem . Korzyści Klienta:

- pełne wsparcie od pomysłu na samochód po jego odbiór

- przeprowadzenie przez proces zakupowym

- wspólne odbycie jazd testowych wybranymi modelami

- negocjacje cenowe z dealerami w imieniu Klientki

- uzyskanie rabatu w wysokości ponad 15 tyś. zł

- wyszukanie najkorzystniejszego finansowania

- reprezentacja kupującego na każdym etapie transakcji na podstawie pełnomocnictwa

- odbiór pojazdu w imieniu zamawiającego

- wsparcie posprzedażowe

10 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page