top of page
  • Zdjęcie autoraProject: CAR

Seat Leon X-Perience, 2017r, 1.4TSI 125KM

Zaktualizowano: 13 cze 2020

Podczas wakacji 2017 czekało nas bardzo ekspresowe zamówienie. Klient powoli zaczynał rozglądać się za nowym samochodem, ale wymianę planował dopiero po urlopie. Niestety, dotychczasowy pojazd Klienta całkowicie odmówił posłuszeństwa na dwa tygodnie przed planowanym wyjazdem, dlatego też potrzebna była nasza szybka pomoc i wsparcie.

Po otrzymaniu telefonu od Klienta od razu rozpoczęliśmy działanie przekładając formalności na później. Wstępna i bardzo przyśpieszona analiza oczekiwań Kupującego pozwoliła nam na zabranie się do pracy. Założenia w tej sprawie były następujące - poszukujemy SUVa lub uterenowionego kombi, które zastąpi wysłużonego Hyundaia Tucson. Dodatkowo istotną kwestią była stosunkowo wysoka pozycja za kierownicą, wygodne fotele, komfortowe zawieszenie oraz możliwie jak najciekawsze wyposażenie. Ważna była także wysokość raty, która miała oscylować w granicach 700-800zł/m-c. Mając te dane, kilka godzin później mogliśmy wysłać maila ze wstępnymi propozycjami.

Samochody, które zaproponowaliśmy musiały zmieścić się w oczekiwanej racie oraz nie być tzw. "golasami" - czyli bardzo słabo wyposażonymi wersjami danych modeli. Dodatkowo staraliśmy się, aby były wśród nich auta dostępne od ręki u dealerów. Lista zawierała wiele modeli różnych marek. Jednak nasz Klient po zobaczeniu zdjęć Seata Ateca oraz Leona w wersji X-perience, postanowił odrzucić pozostałe opcje i skupić się jedynie na tych dwóch modelach. Nie tracąc czasu umówiliśmy jazdy testowe w pobliżu miejsca zamieszkania naszego Klienta, które odbyły się jużnastępnego dnia, po czym rozpoczęliśmy dalsze procedury. Po przeanalizowaniu dostępnych modeli wybraliśmy te, które najbardziej odpowiadają oczekiwaniom Klienta i przesłaliśmy zapytania ofertowe do dealerów. Ostatecznie po negocjacjach najciekawszą ofertę otrzymaliśmy na Leona X-periece, którego wersja mocno przypadła do gustu Zamawiającemu. Wybrany samochód napędzany jest silnikiem 1.4 TSI o mocy 125KM, posiada m.in. pakiet Full LED na zewnątrz i w środku, czujniki parkowania z przodu i z tyłu, czujnik świateł oraz deszczu, tempomat, 18" dwukolorowe felgi, dwukolorową tapicerkę łączącą skórę z alcantarą, dwustrefową klimatyzację, system inforozrywki z 8" wyświetlaczem i funkcją Full Link oraz nagłośnieniem Seat Sound.

Mając ostateczny wybór modelu mogliśmy rozpocząć procedurę finalizacji transakcji. Szybka reakcja z naszej strony pozwoliła zmieścić się w założonym limicie czasu i sprawić, aby na dzień przed urlopem Klient mógł wyjechać z salonu zupełnie nowym samochodem.

Korzyści Klienta:

- pełne wsparcie od pomysłu na samochód po jego odbiór

- stworzenie listy pojazdów pod oczekiwanie klienta

- wyszukanie samochód dostępnych od ręki odpowiadających założeniom

- pełna analiza techniczna każdego z rozważanych pojazdów

- dokładne sprawdzenie każdego modelu

- negocjacje cenowe z dealerami w imieniu klienta

- uzyskanie rabatu w wysokości ponad 23 tyś. zł

- wyszukanie i negocjowanie najkorzystniejszego finansowania

8 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Σχόλια


bottom of page