top of page
  • Zdjęcie autoraProject: CAR

Powiększenie floty firmowej - 2017 - Beta Security System

Drugie zamówienie w 2017 roku dla Beta Security System to zadanie rozszerzenia floty, o pojazdy użytkowe  mające zostać oddelegowane do pracy przy nowym projekcie realizowanym przez naszego klienta.

Założeniem było znaleźć kolejne modele Fiat Professional, które dotychczas zrobiły w firmie świetne wrażenie i celem było pozostanie przy tej marce. Naszym zadaniem było znalezienie 6-7 miejscowego samochodu typu furgon z jak największą częścią transportową, 6 miejscowego dostawczaka z otwartą paką oraz pojazdu typu pick-up. Przy dwóch pierwszych modelach celowaliśmy w sprawdzone już Ducato, natomiast przy trzecim wszystko było otwarte. Ostatecznie jednak w trzecim wypadku również zostaliśmy przy marce Fiat ze względu na otrzymaną od dealera bardzo korzystną ofertę. 

Końcowe zamówienie przedstawiało się następująco: Ducato Maxi Furgon L4H2 z dołożonym drugim rzędem foteli, silnikiem 2.3 MultiJet 180KM, Ducato Maxi L4H1 z podwójną kabiną oraz otwartą zabudową napędzane silnikiem 2.3 MultiJet 150KM, a także Fiat Fullback z napędem na 4 koła i silnikiem 2.4 JTD o mocy 180KM. Łączny rabat na powyższe trzy modele przekroczył tym razem 70 tyś zł, co zostało bardzo dobrze przyjęte przez naszego klienta i mogliśmy rozpocząć poszukiwanie najlepszej opcji leasingu.

Po wynegocjowaniu najlepszych możliwych opcji leasingów pozostały nam już tylko odbiory, dostarczenie pojazdów pod biuro klienta i zaplanowanie kalendarza kolejnych wymian, które czekają nas już na przestrzeni 2018 roku...

Korzyści klienta:

- pełne przejęcie zarządzania flotą, nadzór nad nią i planowanie wymian pojazdów

- reprezentowanie klienta w procesie zakupowym

- dokładne sprawdzenie każdego modelu względem oczekiwań klienta

- negocjacje cenowe z dealerami w imieniu klienta

- uzyskanie łącznego rabatu w wysokości ponad 70 tyś zł na trzech sztukach

- wyszukanie i negocjowanie najkorzystniejszego finansowania

- odbiór pojazdów i dostarczenie ich do siedziby firmy

8 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page